Мотоцикл Kovi 300 Lite
Самовивіз з Дніпра, доставка БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ Новою поштою
Э кредит
Те що Ви бачите на фотографіях - це повністю нова, друга генерація моделі KOVI LITE 300.
Для тих, хто НЕ бажає читати, ми в цьому реченні просто перерахуємо ті елементи, що залишилися колишніми (як у попередній моделі) - ободи коліс, шини, буксатори, кермо, двигун+карбюратор, вказівники повороту і сама назва. Все інше - інше. Про це трохи докладніше.
Одна з найбільш важливіх змін у KOVI зразка 2024 року - це рама. Найбільш навантажені її частини виготовлені з використанням технології гідроформування*. Це не найновіша технологія, проте на небагатьох китайських мотоциклах її почали застосовують зовсім недавно, але не менш успішно, ніж в автопромисловості. У критичних точках рами - підстава рульового вала та кріплення заднього амортизатора - застосовано метал із потовщеними стінками для кращого опору навантаженням, а також такий, що сприяє підвищенню надійності та питомої жорсткості.
Два вертикальних стоєвих елемента, що з'єднуються з передньою частиною, стали легшими, міцнішими і жорсткішими на кручення. Задня частина змінила вигин і збільшилася в поперечному перерізі, але залишилася порожнистою всередині. Вона теж стала жорсткішою і легшою. Усі зварні шви виконуються автоматизованими комплексами аргонно-дугового зварювання TIG - у випадку наших моделей це вже новий етап, який раніше не використовувався. Це не повна автоматизація, бо «автоматизованою рукою» керує оператор, але сенс у рівномірності, точності та правильної глибини процесу, а саме це забезпечує нове обладнання.
Доповненням конструкції стало те, що нова конфігурація рами дала змогу зрушити двигун ближче до центру мотоцикла (на попередніх моделях він був зміщений уперед).
При цьому кут установки агрегату, залишився колишнім, щоб виключити небажані відливи-припливи оливи в картері при подоланні висот, а ось значення ваги змістилося оптимальніше до центру мас самого мотоцикла.
Задній підрамник так і залишився алюмінієвим, проте виготовлений з іншого за складом металу, також він став іншим за формою. Більш жорсткий, з меншою кількістю вигинів, але більшим числом поперечних елементів, що його з'єднують між двома напрямними.
*Технологія полягає в наступному: в трубу, що знаходиться всередині необхідної форми, під великим тиском подається нагріта рідина. Нестисливість речовини впливає на метал зсередини і стінки труби розтягується, набуваючи вигляду відповідно до матричної форми. У процесі гідроформінгу враховується відновлення товщини стінок труби, які стоншуються в місцях розширення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kovi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Класс мотоцикла | Эндуро |
| Класс | Новый |
| Объем двигателя | 279 куб. см |
| Объем топливного бака | 8.4 л |
| Система запуска | Электростартер |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальная скорость | 108 км/ч |
| Вес | 123 кг |
| Охлаждение двигателя | Жидкостное |
| Мощность двигателя | 28 л. с. |
| Главная передача | Цепная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Состояние | Новое |
| Двигатель, тип | Виробник ZONGSHEN. Модель NB300F Маркування ZS174MN. Бензиновий, водяного охолодження, одноциліндровий з балансвалом. Один розподільний вал у верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) чотириклапанний Суха вага двигуна 33 кг. |
| КПП | 6 ступеней |
| Тип привода | Ланцюговий привід. Ланцюговий привід. Ланцюг KMC BF-520DX. Кількість зубів передньої та задньої зірок: 13 (сталь)/48 (сталь). Кількість ланок ланцюга – 124 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2170 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Высота | 1285 мм |
| Высота по седлу | 960 мм |
| Колесная база | 1465 мм |
- Цена: 118 760 ₴












