Мотоцикл Kovi 300 PRO R
САМОВИВІЗ ІЗ ДНІПРА, ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ
Наші телефони:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kovi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Класс мотоцикла | Эндуро |
| Объем двигателя | 295 куб. см |
| Объем топливного бака | 8.4 л |
| Система запуска | Электростартер |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальная скорость | 113 км/ч |
| Вес | 124.9 кг |
| Охлаждение двигателя | Жидкостное |
| Мощность двигателя | 28.56 л. с. |
| Главная передача | Цепная |
| Состояние | Новое |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Двигатель, тип | Виробник LONCIN. Модель YBS300. Бензиновий, одноциліндровий, два розподільчі вали у верхній частині головки блоку циліндрів (DOHC), чотириклапанний газорозподільний механізм. Система водяного охолодження з рознесеними половинками радіатора + кулер. Внутрі |
| Карбюратор | SHX PWK34 |
| КПП | 6 ступеней |
| Передняя шина | 80/100-21 |
| Задняя шина | 120/90-18 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2160 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Высота | 1285 мм |
| Высота по седлу | 930 мм |
| Колесная база | 1500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 138 330 ₴











