Скутер YIBEN YB125T-12
Дана модель від YIBEN є носієм епохи ретроклассікі, яку з честю і інтересом для споживачів несе майже законодавець жанру - компанія PIAGGIO. Багато в чому "Двенашка" схожа на модель VESPA, але при цьому у неї є і кілька позитивних відмінностей. По-перше вона набагато зручніше для двох осіб за рахунок більшої габаритної довжини і двомісного сидіння. Також у неї передбачені хромовані металеві складні опорні майданчики для ніг пасажира, які в складеному стані не заважають водієві, не псують зовнішній вигляд і дуже органічно вписуються в екстер'єр.
У стандартному виконанні скутер комплектується металевим багажником, пофарбованим в колір - це додає функціонал і дозволяє закріпити на ньому кофр. Однак естети можуть і не встановлювати його, якщо вважають, що він дисонує з виглядом ретростиля. Так чи інакше, це додаток є безкоштовним атрибутом. Більш об'ємний багажний відсік під сидінням дозволить розмістити шолом під час стоянки. Всі покажчики поворотів і задній ліхтар виконані із застосуванням світлодіодів - це дозволило зробити плафони невеликими, а також зберегти стилістику і виразність вигляду без надмірного акценту на функціональні деталі. Звичайно ж застосування світлодіодів однозначно позитивно відбилося і на збільшенні ресурсної довговічності світлотехніки.
Колісні диски виконані з алюмінієвого сплаву і мають не десятий, а дванадцятий радіус - такий варіант краще підходить для подолання нерівностей наших доріг і дозволив збільшити кліренс.
У передньої підвіски застосована телескопічна вилка замість маятникової конструкції. Одна дійсно наділяє скутер кілька збільшилася жорсткістю при проходженні нерівностей переднім колесом. Однак таке рішення більш виправдано з точки зору експлуатаційної надійності і несучої здатності до сприйняття ударних навантажень без пробоїв.
Динаміка моторолера в в більшості випадків влаштує багатьох, хто не буде ставити на чільне місце прагнення вирвати перемогу у чотириколісних учасників дорожнього руху при старті з кожного світлофора. В принципі він на це і не розрахований, а ось для отримання задоволення від динамічного переміщення в міській штовханині або передмісті - в самий раз. До того ж він дійсно виділяється із загальної маси «родичів» і точно приверне увагу і до себе і до свого власника або власниці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальная скорость | 80 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скутер |
| Класс | Новый |
| Главная передача | Ременная |
| Количество цилиндров | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Производитель | Yiben |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Вес | 115 кг |
| Расход топлива | 2.5 |
| Объем двигателя | 125 куб. см |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1105 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Длина | 1750 мм |
- Цена: 38 720 ₴







