Квадроцикл SHINERAY HARDY 200U

ДОСТАВКА БЕЗ ПРЕДОПЛАТЫ
Наши телефоны:
| Характеристики | |
| Вантажопідйомність, кг | 140 |
| Задній гальмівний механізм | Монодісковий з гідравлічним приводом і армованої гальмівною магістраллю |
| Передні гальмівні механізми | Дискові з гідравлічним приводом і армованими гальмівними магістралями |
| Підвіска задня | Маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтові пружини із ступінчастим регулюванням преднатяга |
| Підвіска передня | Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори зі збільшеним ходом, гвинтові пружини із ступінчастим регулюванням преднатяга |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Максимальная скорость | 60 км/ч |
| Тип привода колес | 2х4 |
| Количество цилиндров | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Производитель | Shineray |
| Емкость топливного бака | 6.6 л |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Мощность двигателя | 10 л. с. |
| Объем двигателя | 165 куб. см |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1120 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Дорожный просвет | 283 мм |
| Вес | 178 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Новый |
Информация для заказа
- Цена: 68 690 ₴







