Квадроцикл Spark 175-1
| Характеристики | |
| Тип переднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Тип заднього гальма | дисковий гідравлічний |
| Розмір шин (передні / задні) |
23х7-10 / 22х10-10 |
| Колісна база, мм | 1190 |
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1350 мм |
| Дорожный просвет | 135 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Длина | 1740 мм |
| Основные | |
| Производитель | Spark |
| Тип привода колес | 2х4 |
| Охлаждение двигателя | Жидкостное |
| Главная передача | Цепная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Страна производитель | Китай |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Объем двигателя | 175 куб. см |
| Система запуска | Электростартер |
| Тип | Квадроцикл |
Информация для заказа
- Цена: 61 770 ₴






