Скутер YIBEN YB150T-15D
| Характеристики | |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| КПП | Варіатор |
| Задні гальмівні механізми | Барабанний, механічний з тросовим приводом |
| Передні гальмівні механізми | Дисковий гідравіліческій з двохпоршневими супортом |
| Підвіска задня | Маятникова з парними пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Підвіска передня | Телескопічна вилка з пружинно-гідравіліческімі амортизаторами |
| Розмір шин передні / задні | 130/60-13 / 130/60-13 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальная скорость | 100 км/ч |
| Тип | Скутер |
| Класс | Новый |
| Главная передача | Ременная |
| Количество цилиндров | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность двигателя | 8 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Производитель | Yiben |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Вес | 128 кг |
| Расход топлива | 2.9 |
| Объем двигателя | 149.6 куб. см |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1160 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Длина | 1980 мм |
Информация для заказа
- Цена: 40 890 ₴








