Квадроцикл Spark 125-7
| Характеристики | |
| Максимальна вантажопідйомність (водій та вантаж), кг | 90 |
| Кількість місць | 1 |
| Рама | трубчаста, сталева |
| Підвіска передня | незалежний подвійний амортизатор |
| Підвіска задня | залежний одиночний амортизатор |
| Тип переднього гальма | дисковий механічний |
| Тип заднього гальма | дисковий механічний |
| Розмір шин (передні / задні) |
17х7.00-8 / 18х9.50-8 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spark |
| Страна производитель | Китай |
| Система запуска | Электростартер |
| Емкость топливного бака | 2.2 л |
| Система впрыска топлива | Карбюратор |
| Тип привода колес | 2х4 |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Объем двигателя | 119.6 куб. см |
| Мощность двигателя | 7.21 л. с. |
| Максимальная скорость | 55 км/ч |
| Главная передача | Цепная |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Дорожный просвет | 130 мм |
| Длина | 1460 мм |
| Ширина | 999 мм |
| Высота | 970 мм |
| Вес | 106 кг |
Информация для заказа
- Цена: 41 330 ₴








